Самураите направиха пълен обрат срещу Маншафта с 2:1 след като

...

Самураите наказаха Маншафта

Самураите направиха цялостен поврат против Маншафта с 2:1 откакто губеха с 0:1 – от дузпа.

Гол на германците беше анулиран след ВАР за засада. Не последва същото за второто попадение на Япония, което също бе на ръба на засадата.

Ужасяващи неточности в отбрана на Бундестима доведоха до изненадващата загуба.

Четирикратният международен първенец сътвори не по-малка изнедата от загубата на Аржентина от Саудитска Арабия преди два дни.

Диктатът на Маншафта през първото полувреме бе безспорен.

Самураите губеха с 0:1 след попадение от дузпа на Илкай Гюндоган през първата част, само че през второто полувреме запасите за азиатците – Рицу Доан (75) и Такума Асано (84) безусловно намушката в тил германците с голове при бързи контри.

Германците продължиха със същата преса като от първата част по терена и през второто полувреме, само че откриха доста дупки в отбраната за бързите самураи.

От четири точни удара във вратата на Мануел Ноейер – две попадения, неповторимо! Като се има поради изключително, че Нойер извади по знамение чист гол сред първото и второто попадение.

Въпреки сигналната лампичка, ограничения не бяха взети и десни фланг на Маншафта остана все по този начин неуверен.

В 93-ата германците желаеха втора дузпа, само че такава не им бе свирена.

Леон Горецка изстреля изстинска бомба от границата на пеналта в 6-ата минута от добавеното време, само че на метър от страничната греда.

Тотално превъзходство на Бундестима след второто попадение на самураите, вратарят Нойер игра цели 7 минути като нападател, но…

Маншафта по този начин и не стигна до чист гол.

Преди 4 години Германия загуби от Южна Корея и отпадна от Световното.

Сега ги чака Испания, а изходът от срещата може да значи довиждане за Бундестима.
Източник: plovdiv-online.com