Сампдория и Каляри направиха зрелищно равенство 2:2 в мач от

...

Каляри открадна точка в добавеното време срещу Сампдория

Сампдория и Каляри направиха зрелищно тъждество 2:2 в мач от 26-ия кръг на Серия А.

Гостите стартираха нападателно и съумяха да открият резултата рано. В 11-ата минута Жоао Педро овладя в наказателното поле и с изстрел в долния десен ъгъл осъществя.

Четири минути по-късно основният арбитър Пиеро Джакомели отсъди дузпа в интерес на домакините за нарушаване на Даниеле Ругани, само че след ревизиране на обстановката с ВАР, анулира решението си.

Домакините притиснаха противника си през второто полувреме и това даде резултат в 78-ата минута, когато Гастон Рамирес центрира в наказателното поле, където Бартош Бережински изравни.

Две минути по-късно Сампдория съумя да направи цялостен поврат. Маноло Габиадини овладя на границата на наказателното поле, след което осъществя в горния ляв ъгъл.

Драмата пристигна надълбоко в добавеното време, когато гостите доближиха до равенството. Раджа Наинголан с мощен изстрел осъществя в долния десен ъгъл.

С поделените точки Сампдория остана на десетата позиция с актив от 32 точки, до момента в който Каляри е тъкмо над чертата с 22.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `