Самолетни билети в чужбина ще купува ОП Младежки център за

...
Самолетни билети в чужбина ще купува ОП Младежки център за
Коментари Харесай

Младежки център в Пловдив харчи над 100 000 лева за самолетн...

Самолетни билети в чужбина ще купува Оперативна програма „ Младежки център ” за 104 166 лв. без Данък добавена стойност. Прогнозната им  стойност е посочена в публичната поръчка за избор на компания, която ще има грижата за билети, здравна застраховка и настаняване в хотел. 

Пътуванията се провеждат за интернационален продан, образование и работни визити отвън България. Предвижда се да се организира един юношески продан до 15 участници, две образования с по петима участници и едно работно посещаване с група до 12 индивида, излиза наяве от изискванията в поръчката, готова от зам.-кмета по обществена политика, юношески действия и спорт  Николай Бухалов.

Изричното изискване е, че полетите би трябвало да бъдат преференциални, за предпочитане директни и с минимум прикачвания, в случай че такива са неизбежни. Избраната компания няма право да  взима билети от нискобюджетни самолетни компании. Изисква се  изпълнителят на услугата да предлага на „ Младежки център ” минимум три разновидността за полети.  

Другото обвързване е да подсигурява превоз до летището в София, както и от непознатите летища до хотелите за настаняване.  Медицинската застраховка  не може да бъде с покритие, по-ниско от  1000 евро.  Настаняването ще се прави в единични, двойни стаи или в апартамент, наложително – с климатик.

Любопитната детайлност е, че доставчикът на услугата  се задължава да подсигурява конфиденциалност  на пътуванията – дати, направления, транспорт, цени.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР