Самолетът Air Force One“ беше принуден да се върне в

...
Самолетът Air Force One“ беше принуден да се върне в
Коментари Харесай

ПАНИКА на „Air Force One“! Доналд Тръмп временно спря пътуването си за Давос заради технически проблем

Самолетът „ Air Force One “ беше заставен да се върне в базата „ Joint Base Andrews “ малко след излитането си във вторник вечерта, с президента Доналд Тръмп на борда, заяви Белият дом.

Екипажът е имал „ нищожен електрически проблем “ след излитането в 22:20 ч. (05:20 българско време) и се е върнал „ от съображения за сигурност “, съгласно прессекретаря на Белия дом Каролин Лийвит.

Тръмп е бил на път за Давос, Швейцария, с цел да взе участие в Световния стопански конгрес.

„ Air Force One “ е кацнал в базата Joint Base Andrews в 23:07 ч. (06:07 българско време). Очаква се президентът да се качи на различен аероплан и да продължи пътуването си към Швейцария.

Лийвит се пошегува на борда на „ Air Force One “, че катарският аероплан сега звучи „ доста по-добре “.

Репортерите на борда оповестиха, че светлините в кабината за пресата за малко са угаснали след излитането.

Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР