Самолет на American Airlines, пътуващ за Лондон от Маями, е

...
Самолет на American Airlines, пътуващ за Лондон от Маями, е
Коментари Харесай

Жена отказа да носи маска и самолет обърна към летището - пътниците разочаровани

Самолет на American Airlines, пътуващ за Лондон от Маями, е трябвало да се обърне ненадейно. Причината - пасажер отхвърли да носи маска за лице, осведомят от самолетната компания, представени от BBC.

Полет AAL38 на American Airlines със 129 пасажери на борда се върна в Маями, където беше посрещнат от полицията, се споделя в известието. Органите на реда са ескортирали 40-годишна жена от самолета.

Тя е включена в лист на хората, на които е неразрешено да летят с American Airlines, в очакване на по-нататъшно следствие, прецизират от самолетната компания.

Полетът, който е бил в сряда, е траял по-малко от час.

На пасажерите на полета до Лондон са били резервирани места за различен полет в четвъртък.

„ Всички бяха шокирани “, сподели един пасажер пред CBS, откакто слезе от самолета в сряда.

Друг пасажера споделя, че е разочарована. По думите й от личния състав на самолета не са дали детайлности за случая. Заявили са единствено, че " имало рисков случай с пасажер и би трябвало да извърнат “.

Авиокомпаниите оповестиха за близо 6000 случая с " непокорни " пасажери предходната година и 151 през първите две седмици на тази година, съгласно Федералната авиационна администрация. Повечето от тях са свързани с пасажери, които отхвърлят да носят маски.

Превод: GlasNews
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР