Само за ден американският държавен секретар Марко Рубио успя да

...
Само за ден американският държавен секретар Марко Рубио успя да
Коментари Харесай

Марко Рубио си навлече гнева на президента на Бразилия

Само за ден американският държавен секретар Марко Рубио съумя да си навлече гнева на бразилския президент Луиз Инасио Лула да Силва и на католически свещеник във Вашингтон.
Лула дефинира Рубио като антилатиноамерикански надъхан след закани за налагане на нови вносни мита от 25% върху продукцията на южноамериканска страна.
„ Марко Рубио, който е срещу Латинска Америка, който е смъртен зложелател на Куба и на няколко латиноамерикански страни и е споделил на Тръмп, че не харесва Бразилия, не участва на срещата сред двамата президенти в Белия дом ", съобщи Лула.
Междувременно Марко Рубио подреди да бъде задържан католически свещеник по време на конференция, откакто божият чиновник го прекъсна и съобщи, че съзнателно задушават Куба.
" Оставете Куба да живее! Вие нито сте роден там, нито в миналото сте ходили там ", крещеше мъжът, до момента в който служители на реда му слагаха белезници, демонстрират фрагменти на канал " Телесур ". " Защо не казвате нищо за американското ембарго и наложената петролна обсада ", попита епископът, преди да бъде изведен от залата.
Източник: duma.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР