Само три отбора не декларираха никакви новости по колите си

...
Само три отбора не декларираха никакви новости по колите си
Коментари Харесай

Три отбора са без новости за Гран При на Великобритания

Само три тима не заявиха никакви новости по колите си преди началото на уикенда за Гран При на Англия във Формула 1. Това са Ферари, Мерцедес и Алпин, чиито коли ще бъдат непроменени по отношение на предходния кръг в Австрия.

За всички останали отбори ще има най-малко един нов детайл, а любопитното е, че общо шест отбора ще има промени по подовете на колите си на „ Силвърстоун “. Това са Макларън, Ред Бул, Астън Мартин, Хаас, Уилямс и Заубер. За Макларън, Астън Мартин и Хаас има и спомагателни новости, които би трябвало да работят в композиция с новите подове, с цел да усъвършенстват въздушния поток.
 Макларън предизвестиха съперниците: Не сме завършили с подобренията Макларън предизвестиха съперниците: Не сме завършили с подобренията
Единственото изключение в тази ситуация е екипът на Рейсинг Булс. Вторият отбор на Ред Бул е заявил само ново предно крило, което е характерно за уикенда на „ Силвърстоун “. Подобно предно крило има и за екипа на Заубер.
 Програма на уикенда за Гран При на Англия във Формула 1 Програма на уикенда за Гран При на Англия във Формула 1
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР