Само два български играчи останаха в евротурнирите през този сезон.

...
Само два български играчи останаха в евротурнирите през този сезон.
Коментари Харесай

Тежки мачове в Лигата на конфeренциите за единствените останали българи в турнира

Само два български играчи останаха в евротурнирите през този сезон. Става въпрос за вратаря Пламен Андреев в полския Лех Познан и бранителя Мартин Георгиев в АЕК.
Прочетете още
АЕК, който се бори и за купата в Гърция ще гостува на словенския Целие, а Лех Познан е хазаин на Шахтьор Донецк.

АЕК влезе в топ 8 и очакваше своя противник за осминафиналите, а Целие отстрани косовския Дрита в плейофа за класиране на осминафиналите.

Лех Познан отстрани финландския Купс в плейофа за класиране на осминафиналите, а Шахтьор беше в топ 8 и се класира непосредствено.

Двубоят сред Лех Познан и Шахтьор започва в 19:45ч., а Целие – АЕК от 22:00ч.

Реваншите са идващият четвъртък.
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР