Сам Смит представя новия си сингъл My Guy – нежна,

...
Сам Смит представя новия си сингъл My Guy – нежна,
Коментари Харесай

Сам Смит представя „My Guy“ – с любов към Ню Йорк

Сам Смит показва новия си сингъл " My Guy " – нежна, сантиментална и мощно персонална ария за любовта като непосредственост, светлина и чувство за дом. Заедно с премиерата на сингъла мултиплатиненият актьор, притежател на GRAMMY®, BRIT, Golden Globe и Oscar, афишира и петия си студиен албум " Hazel Eyes ", който ще излезе на 21 август.

" My Guy " е ария, която Сам Смит разказва като такава, която е чакал цялостен живот да напише и изпее. Създадена в Ню Йорк с близки другари, тя носи топлината на летен ден, споделен миг и оня мек, съвсем кинематографичен искра на любовта, когато всичко към нея за момент става по-тихо. В свят, който постоянно наподобява леден и дистанциран, " My Guy " търси тъкмо противоположното – човешка непосредственост, деликатност и чувство за наличие.

Песента е отдадена и на Ню Йорк – градът, който Сам Смит през днешния ден назовава собствен дом. " My Guy " звучи като съвременна любовна приказка без непотребен драматизъм: откровена, чувствена и светла, с фокус върху гласа на Сам и способността му да трансформира персоналното прекарване в универсална страст.

Новият сингъл е част от идния албум " Hazel Eyes " – план, писан в продължение на повече от три години с дребен кръг от близки сътрудници. Сред тях са дългогодишният креативен сътрудник на Сам Смит – Саймън Алдред, канадската инди-поп артистка Feist, както и мултиинструменталистът и композитор Shahzad Ismaily, работил с имена като Йоко Оно и Деймиън Райс. Част от записите са осъществени в именитото студио Electric Lady Studios в Ню Йорк.

 Сам Смит показва „ My Guy “ – с обич към Ню Йорк Снимка: ANIMATO MUSIC / UNIVERSAL MUSIC

В " Hazel Eyes " Сам Смит построява богат звуков свят, в който се срещат барок поп, английски фолк, outlaw country, left-field R&B и класическата прочувствена мощ на неговия глас. Албумът е сантиментален, прям и зрял – портрет на актьор, който не просто изпява песните си, а ги води от първата концепция до финалния им облик като създател и продуцент.

Публиката към този момент получи първи допир до новия интервал на Сам Смит посредством серията концерти To Be Free – специфични резиденции, които започнаха в историческата зала Warsaw в Бруклин и продължиха в Castro Theatre в Сан Франциско. В тези концерти Сампредставя както обичани свои шлагери, по този начин и неиздадени песни от новия албум. На сцената към него се причисляват и специфични посетители, измежду които Hozier, Ed Sheeran, Brandi Carlile, SIENNA SPIRO и Kim Petras.

Сам Смит е един от най-успешните актьори на своето потомство. Носител е на пет награди GRAMMY®, има два върха на Guinness World Records, над 64 милиона албумни продажби, 392 милиона сингли и повече от 57 милиарда стрийма. Дискографията му включва албумите In the Lonely Hour, The Thrill of It All, Love Goes и GLORIA, както и международния шлагер Unholy с Kim Petras, достигнал №1 в Billboard Hot 100 и UK Official Singles Chart.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР