Салернитана и Торино завършиха наравно 1:1 в мач от Серия

...

Страхотен Очоа отчая Торино

Салернитана и Торино приключиха наедно 1:1 в мач от Серия А. " Биковете " имаха по-добрите шансове за гол, само че отличните намеси на вратаря Гилермо Очоа избавиха " морските кончета " от загуба. Антонио Санабрия откри резултата в 36-ата минута, а Тони Вилена изравни при започване на втората част.

На два пъти гредите също помогнаха на тима на Салернитана, който прекъсна серията си от три следващи загуби. За Торино пък това бе трето поредно реми.

Торино беше стопанин на терена през първата част и пропусна няколко отлични благоприятни условия, като Очоа се отличи със спасявания. Мексиканският национал обаче беше преодолян в 36-ата минута, когато Санабрия засече центриране на Валентино Лазаро отдясно.

Четири минути след подновяването на играта Тони Вилена овладя към централната зона на терена, напредна и от границата на наказателното поле матира Ваня Милинкович-Савич.

В 72-ата минута Очоа направи следващо ужасно избавяне, откакто отрази удар на Миранчук в близкия ъгъл. В 85-ата минута удар на Рикардо Родригес срещна гредата.