Салернитана и Интер играят при резултат 0:4 в мач в

...

НА ЖИВО: Салернитана - Интер 0:4

Салернитана и Интер играят при резултат 0:4 в мач в дуел от 18-ия кръг на Серия А. "Нерадзурите " поведоха с две попадения през първото полувреме посредством Иван Перишич (11( и Джефри Дъмрифис (33), а Алексис Санчес (52) направи резултата типичен при започване на втората част, а Лаутаро Мартинес усили преднината на първенците.

"Нерадзурите стартираха нападателно и в първите минути упражниха преса над противника си. В 11-ата минута гостите откриха резултата. Хакан Ча;лханоглу центрира от фаул на близката греда, къдети Иван Перишич с глава осъществя под гредата.

Две минути след попадението Интер имаше нова опция. Джефри Дъмфрис стреля в долния десен ъгъл, само че Винченцо Фиорило отрази изстрела му и топката излезе в ъглов удар.

Малко по-късно домакините бяха покрай изравнителното попадение, само че Самир Ханднович мазета уверено в ъглов удар след изстрел в близкия ъгъл на Джоел Оби.

В 33-ата минута "нерадзурите " удвоиха преднината си. Един Джеко приключи отлична контраофанзива с решаващо подаване към Джефрис Дъмфрис, който от близко и благодарение на напречната греда релизира.

Пет минути преди края на полувремето Интер можеше да направи резултата типичен, само че Един Джеко с глава пропусна да означи от близко.

Гостите стартираха по-агресивно и втората част, само че Данило Д'Амброзио и Джефри Дъмфрси не съумяха да намерят задачата в началните минути,

В 52-ата минута Интер направи резултата типичен. Алексис Санчес бе изведен чудесно в наказателното поле, след което осъществя невъзмутимо в долния десен ъгъл.

Домакините пробваха да пренесат играта в по-предни позиции, само че гостите резервираха контрола на топката и се усещаха удобно на терена. Играта постоянно бе накъсвана и това не водеше до положения пред една от дветев порти.

В 78-ата минута "нерадзурите " повишиха преднината си. Лаутаро Мартинес получи в наказателното поле, след което осъществя невъзмутимо.

САЛЕРНИТАНА - ИНТЕР 0:4

0:1 Иван Перишич 11'

0:2 Джефри Дъмфрис 33'

0:3 Алексис Санчес 52'

0:4 Лаутаро Мартинес 78'

САЛЕРНИТАНА : Винченцо Фиорило, Филипо Дели Кари, Норберт Гьомбер, Рикардо Галиоло, Лука Богдан, Лука Раниери, Ласана Кулибали, Григорос Кастанос, Джоел Оби, Франк Рибери, Сими

Треньор: Стефаано Колонтуоно

ИНТЕР : Самир Ханданович, Давиде Д’Амброзио, Щефан де Фрай, Давиде Бастони, Джефри Дъмфрис, Николо Барела, Марсело Брозович, Хакан Чалханоолу, Иван Перишич, Алексис Санчес, Един Джеко