Сакраменто с Александър Везенков в състава си се върна на

...

Сакраменто и Везенков се справиха с шампиона в НБА

Сакраменто с Александър Везенков в състава си се върна на победния път в Националната баскетболна асоциация. На собствен терен в „ Голдън 1 Сентър “ отборът съкруши първенеца Денвър със 123:117. Двата тима изиграха доста оспорван дуел, в който въпреки домакините да водеха през множеството време, противникът им бе доста покрай обрата в края.
Прочетете още
Везенков получи общо 14 игрови минути, в който вкара общо 4 точки, като бе 1/3 при стрелбата от игра и от фала, като овладя също 3 битки и направи 1 неточност.

Победата бе 11-а за Сакраменто, който има и 7 загуби, до момента в който изигралият втори мач в границите на 24 часа и намиращ се в серия от четири следващи победи преди този момент отбор на Денвър е с баланс 14-7.

Следващият мач на Везенков и компания е на 5 декември от 5:00 сутринта българско време вкъщи против Ню Орлиънс в четвъртфинал от новия шампионат в НБА.

Най-резултатен за Сакраменто стана Ди‘Арън Фокс с 26 точки.

За Денвър огромната звезда на отбора Никола Йокич стана най-резултатен с 36 точки.
Източник: trafficnews.bg