Сакраменто Кингс се провали в домакинството си на един от

...

Кингс се провали у дома срещу аутсайдер, Везенков не помириса паркета

Сакраменто Кингс се провали в семейството си на един от новобранците в НБА - Шарлът Хорнетс. " Кралете " изгубиха със 104:111, а Александър Везенков въобще не се появи в игра. Преди няколко дни българинът влезе за едвам три минути при триумфа против Мемфис Гризлис, само че този път изгледа целия мач от пейката.

В първата четвърт Шарлът завоюва с 25:21, а втората приключи при 29:20 за Сакраменто.

Втората приключи при 30:28 за Шарлът, а последната отборът се наложи с 36:26 и по този начин крайният резултат беше 111:104.

Тери Розиър вкара 34 точки за спечелилите, а Майлс Бриджис способства за триумфа с 27. Силен мач направи и Пи Джей Уошингтън, който наниза 17 точки.

За Сакраменто над всички беше Ди`Аарън Фокс с 30 точки и 6 асистенции, а Сабонис се регистрира с 23 точки и впечатляващите 19 битки, само че това се оказа незадоволително " кралете " да избегнат загубата.
Източник: inews.bg