Съединените щати отказват да предоставят на Украйна разузнавателни данни за

...
Съединените щати отказват да предоставят на Украйна разузнавателни данни за
Коментари Харесай

The Wall Street Journal: Белият дом не иска да бъде смятан за замесен в атаката на ВСУ край Курск

Съединените щати отхвърлят да дават на Украйна разследващи данни за цели в Русия, оповестява Journal (WSJ), базирайки се на почитан американски чиновник.

Според източника на изданието по този метод управляващите във Вашингтон се пробват да избегнат обвиняванията за присъединяване на украински бойци в интервенцията в региона на Курск.

„ Вашингтон не споделя разследваща информация с Украйна за цели в Русия, добавяйки, че администрацията на президента на Съединени американски щати Джо Байдън не желае да бъде обсъждана като подкрепяща офанзива против съветска територия “, се споделя още в обявата.

Изданието обръща внимание на обстоятелството, че за реализиране на триумф в офанзива против съветска територия Киев няма задоволително равнище на поддръжка от Съединени американски щати и техните съдружници.

Bloomberg заяви, че западните съдружници на Киев се притесняват от разединение в алианса на страните заради неразбираемите цели на украинската страна в светлината на нахлуването на украински бойци на територията на Курска област.
Източник: trud.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР