Луиджи Манджионе избухна в съда, докато съдията определя датата на процеса през юни в щатския процес
Съдията в щатския развой на Луиджи Мангионе дефинира дата на 8 юни за делото в Ню Йорк против него за убийството на основния изпълнителен шеф на UnitedHealthcare Брайън Томпсън, което докара до експлоадиране на Мангионе в петък, както съдът завърши.
Съдията стартира процедурата, като сподели, че наподобява, че федералното държавно управление е отхвърлило единодушието си да остави първо щатския развой, като е определило дата 8 септември, с цел да стартира подборът на правосъдни заседатели във федералния развой, с встъпителни изказвания на 13 октомври.
Тази дата на процеса обаче може да бъде отсрочена, в случай че федералното държавно управление апелира решението за отменяне на обвиняванията против Mangione, които дават отговор на изискванията за смъртно наказване. Съдията сподели, че ако федералният развой в действителност се забави, щатският развой ще продължи на 8 септември.
Съдията сподели на юристите на отбраната на Mangione да са подготвени да продължат на 8 юни.
По-рано тази година държавните прокурори...
Прочетете целия текст »




