Присъдата за клевета на Аманда Нокс, потвърдена от италианския съд по делото за убийството на Мередит Керчър
Съдебният път на Аманда Нокс стигна до нова присъда.
Близо 17 години откакто Нокс беше упрекнат за първи път в убийството на 'през 2007 година — за което тя беше наказана и по-късно оправдана — на 5 юни италиански съд удостовери присъдата й от 2009 година за клюка против Патрик Лумумба, който Нокс лъжливо упрекна в убийството, до момента в който беше под натоварен разпит.
С новата й присъда, 36-годишната е наказана на три години отнемане от независимост – нито една от които тя няма да излежи, защото вече изтърпя продължителността на първичната присъда за клюка по време на четирите си години в ареста след непозволената й присъда за убийството на Керчър.
Според NBC News, до момента в който е бил пред правосъдната палата във Флоренция, Италия, юристът на Нокс е споделил на изданието, че е „ доста сюрпризиран от резултата от решението и Аманда е доста смутена. “
E! News се е свързал с правния екип на Knox за коментар, само че към момента не е получил отговор.
Родената в Сиатъл упрекна Лумумба – с...
Прочетете целия текст »




