Сабрина Карпентър и Джена Ортега намушкват и стрелят в музикално видео Taste
Сабрина Карпентър и актрисата Джена Ортега могат да бъдат видени да се намушкват и стрелят една друга във въодушевеното от ужасите музикално видео към сингъла Taste.
Американската певица Карпентър, на 25 години, сподели, че е била „ въодушевена, впечатлена и изумена “ от звездата от сряда Ортега, който беше един човек, който тя имаше „ в поради “ за „ амбициозното “ видео.
21-годишната е известна с присъединяване си в готически филми и телевизионни сериали, а също по този начин взе участие в идното продължение на „ 1988 “ на Тим Бъртън типичен Beetlejuice.
В обява в Instagram Карпентър сподели: „ Тази ария е толкоз специфична за мен и аз съм необикновено признателен съм на всички, които ми помогнаха да оживея един от най-амбициозните си видеоклипове.
„ Имах поради един човек за това и това беше единственият @jennaortega.
“ Да я виждам на екрана е същинска сбъдната фантазия и аз съм толкоз въодушевен, впечатлен и учуден от нея.
„ Това не можеше да се случи бе...
Прочетете целия текст »




