Събитието се състоя в Англия, а организатор на празника бе

...
Събитието се състоя в Англия, а организатор на празника бе
Коментари Харесай

Стилиян Петров на 40 като Елтън Джон

Събитието се състоя в Англия, а уредник на празника бе брачната половинка му Паулина. Темата бяха 80-те години на предишния век, а дрескода бе съгласуван със същото.

Всеки от гостите се бе пременил като известна персона от тези години. Тон даде самият Стилиян. Той бе с костюм и очила в жанр „ Елтън Джон”, който по това време бе в пика на славата си.

„ Готови за рокендрол” разгласи футболистът, а костюмът му обра всички точки. Той бе с голям брой рисунки на героя от електронните игри Супер Марио, а вратовръзката също бе в колорит, написа „ България днес”.

Приятелите на Стан се скъсаха да го бъзика за екстравагантната му визия. Сред тях бяха и имената на не една и две футболни звезди.
„ Човече, обличай се по този начин по-често, освен вечер”, майтапи се Роби Кийн. Хенрих Ларсон и Саймън Донъли също се помайтапиха с Петров и обявиха, че не са го виждали по-добре облечен.

„ Най-добрият ти тип, който в миналото съм виждал”, добави и Шей Гивън.

Музиката също бе от тази ера, а Петров - най-деен на дансинга. Тортата за празника също бе екстравагантна - тя бе във формата на кубчето на Рубик. Желаем му да е жив и здрав.
Източник: blife.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР