С вчерашната победа над Ботев (Пловдив), Левски продължи успешна серия.

...

Впечатляваща синя серия: Вече в пет мача Левски не е допуснал гол

С вчерашната победа над Ботев (Пловдив), Левски продължи сполучлива серия. Вече в пет мача " сините " не са допускали гол.

Така вратарят на отбора Николай Михайлов има към 500 минути, в които той е запазил " сухи " мрежи. В това число е второто полувреме на мача с Черно море, изгубен с 0:1.

От началото на полусезона столичния гранд има 21 позволени попадения, толкоз са и маркираните. Капитанът на отбора се показва безапелационно и се отличава с решаващи намеси.

Наскоро Михайлов призна в изявление, че има предложения за транфсер, само че все още вниманието му въобще не е ориентирано към изхода на " Герена ".

Резервен вратар на отбора е Пламен Андреев, който беше титуляр през цялата лятна подготовка. Талантът от школата е титуляр в мачовете за Купата на България и Станимир Стоилов увери, че ще залага на него във всички мачове от шампионата, даже и при достигането до финала.
Източник: fakti.bg