СДВР: Стрелба с въздушен пистолет в София, двама са пострадали
С въздушен револвер е била стрелбата в София а потърпевши са двама. Това оповестиха от Столична дирекция на вътрешните работи.
Тази вечер, след 20:00 часа, на телефон 112 е постъпил сигнал за зародил скандал в столичния квартал „ Надежда ". Пристигналите на място чиновници на Столична дирекция на вътрешните работи откриват, че в резултат на разногласието е потърпевша 30-годишна жена, която е прегледана в болнично заведение и освободена с диагноза „ повърхностна контузия на шията ". В болнично заведение за прегледи е откаран и 36-годишен нидерландски жител с пострадвания в региона на ръката. По данни на " 24 часа " двамата потърпевши са нидерландци, а разногласието е бил за паркиране.
По първични данни при случая е създаден изстрел с въздушен револвер със сачми.
Към момента не престават процесуално-следствените дейности, като се обясняват всички обстоятелства и условия по случая, пишат от полицията.
Тази вечер, след 20:00 часа, на телефон 112 е постъпил сигнал за зародил скандал в столичния квартал „ Надежда ". Пристигналите на място чиновници на Столична дирекция на вътрешните работи откриват, че в резултат на разногласието е потърпевша 30-годишна жена, която е прегледана в болнично заведение и освободена с диагноза „ повърхностна контузия на шията ". В болнично заведение за прегледи е откаран и 36-годишен нидерландски жител с пострадвания в региона на ръката. По данни на " 24 часа " двамата потърпевши са нидерландци, а разногласието е бил за паркиране.
По първични данни при случая е създаден изстрел с въздушен револвер със сачми.
Към момента не престават процесуално-следствените дейности, като се обясняват всички обстоятелства и условия по случая, пишат от полицията.
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ




