С вас се познаваме отдавна и ако досега не сме

...
С вас се познаваме отдавна и ако досега не сме
Коментари Харесай

Водачът в листата на ГЕРБ-СДС д-р Красимир Събев: Ако досега не сме доказали, че сме достойни, няма как тепърва да го направим

С вас се познаваме от дълго време и в случай че до момента не сме потвърдили, че сме почтени, няма по какъв начин занапред да го създадем, съобщи лидерът в листата на ГЕРБ-СДС доктор Красимир Събев пред поданици на смолянското село Търън, оповестиха от пресцентъра на ГЕРБ. Той е анестезиолог в МБАЛ - Смолян, шеф е на Отделението за анестезиология и интензивно лекуване.

По думите му това явяване на избори е огромно тестване персонално за него.

" На първо място е отговорността пред вас. Утре като дойда, би трябвало да ви отговоря за всичко, което съм заречен и съм приключил или не съм съумял. Другата огромна отговорност е пред Политическа партия ГЕРБ, която ме уточни за лидер на листата. Аз имам вяра, че хората, които са се докоснали до мен или са ме потърсили по телефона в избрани сложни или не чак толкоз сложни моменти, са ме решили като експерт и като човек ", сподели доктор Събев.

Водачът на листата посочи, че през последните месеци всичко в страната се е объркало.

" Инфлацията и несигурността се усещат със страшна мощ, а в огромните градове - и засилващата се престъпност. Нестабилността стартира да рефлектира върху всички сфери. Смятам, че вдигнатият пестник на президента Румен Радев отключи тази вълна на неустойчивост - трети избори за една година. Аз не съм организиран войнствено, видно от специалността ми. Смятам, че проблеми се вземат решение в разговор, с чуване, с схващане. Но в случай че продължим смяната по този начин, както я карахме до момента, тези избори няма да са последните. По природа съм оптимист, само че като виждам накъде вървят нещата, ме хваща боязън. Въпросът е по какъв начин ще излезем от всички рецесии. Отговорът е - с ГЕРБ, политическата партия, която знае по какъв начин и го е потвърдила нееднократно в годините ", акцентира доктор Събев.

Той показа листата на ГЕРБ - Съюз на демократичните сили в Смолян, като акцентира, че тя е изменена. " Има повече младежи. Каквото и да си приказваме, младостта е вяра, тя е възторг и предпочитание за работа, за развиване, а публичната работа е значима - може 100 пъти да окажеш помощ, веднъж да не можеш и към този момент на теб гледат с други очи ", заключи медикът.

Според Божидар Шуманов - трети в листата, на всички им е омръзнало цялото политическо шоу.

" Докато ние си играем цяла година на политици, виждате какво се случва на фона на вилнеещата пандемия от ковид - хлябът скоро ще удари 2 лв. за кг, цените на електричеството и на горивата вървят непреклонно нагоре. Всичко нараства с дни, а някои не престават да се вършат на забавни. Ако това ще е смяната, която ще продължаваме, аз ще се въздържа ", сподели Шуманов.

Според него листата на ГЕРБ-СДС е сплав от опитни и потвърдили се експерти като доктор Събев и Недялко Славов с млади и надъхани хора като него.

" Силно се надявам в наше лице да виждате хора, които заслужават доверие и на 14-ти ноември да ни подкрепите ", прикани той.


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР