С удивление разбрах, че според Радев ГЕРБ му е откраднал

...
С удивление разбрах, че според Радев ГЕРБ му е откраднал
Коментари Харесай

Борисов: Съгласен съм с предложената от Радев конфискация. Но да се почне с активите от разбойническата приватизация

С учудване разбрах, че съгласно Радев ГЕРБ му е откраднал предизборната стратегия. Забавно! Но съм склонен с предлаганата от него конфискация. Само че би трябвало да се стартира с конфискацията на активите от разбойническата приватизация. Защото алената олигархия преди време разграби държавното имущество, наряза фабрики като " Мраз " на скрап и уволни служащите. А през днешния ден на това място има едни богати хора, които са водачи на листата на " Прогресивна България " в Силистра. Това са ни съперниците - доста пари и доста реклама, само че ние сме измежду хората и им демонстрираме какво сме създали. Това съобщи водачът на ГЕРБ Бойко Борисов она предизборна среща в дуловското село Руйно.
 
" Не желая да се плашите, не могат да ви създадат нищо. ГЕРБ ще предприеме всички ограничения да си защитим хората. Включително ще осведомяваме всички в Европа за противозаконните арести и издевателството от страна на служебната власт ", сподели той.
 
 
Не желая да слагаме под един знаменател служителите на реда и Министерство на вътрешните работи. Полицаите и пожарникарите в никакъв случай не са имали по-големи заплати, по-добри униформи и по-добри коли. И съм сигурен, че не се усещат комфортно, когато тези от горната страна ги карат да плашат хората. Полицаите са хората, които ни пазят и бдят за реда - и те доста добре знаят кой какво е направил за тях.
Навсякъде в Силистренско сме помагали на всички обитаеми места - пътища, учебни заведения, читалища, няма нещо ненаправено. По време на нашите ръководства, хората от района в никакъв случай не са забравяни! За мен е наслаждение да ви поздравя и да сме дружно в село Руйно, където християни и мюсюлмани честваме дружно всички празници. Заради такива дни не могат да се върнат нито Възродителен развой, нито някой може да ни раздели. Защото Господ ни е основал да живеем дружно, съобщи водачът на ГЕРБ.
 
Източник: zonanews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР