Относно ударите на САЩ срещу Иран Пийт Хегсет казва, че „това е само началото“
С ударите на Съединени американски щати и Израел против Иран през втората им седмица, довечера ще чуете от министъра на защитата Пийт Хегсет. Според Пентагона повече от 50 000 членове на американската войска вземат участие в осъществяването на това, което той назовава " Операция Epic Fury ". Нашият сътрудник от CBS News майор Гарет беседва с Хегсет за войната с Иран.
Американската войска сподели, че към този момент е блъснала 3000 цели в Иран, когато се срещнахме с министъра на защитата Пийт Хегсет в петък.
Майор Гарет: Говорителят на Камарата сподели в края на тази седмица, „ Мисията е “, изтъквам го непосредствено тук, „ съвсем изпълнена по всички оценки “. Вярно ли е?
Пийт Хегсет: О, доста сме на път, на проект. Бях долу в CENTCOM-- вчера--
Майор Гарет: Някой може да чуе това и да си намерения, че съвсем е приключило--
Пийт Хегсет: Е, няма-- ние не летим с банер за изпълнена мисия-- като Джордж У. Буш на-- на самолетоносач. Ние не вършим това и не сме го правили. Но можем да сме наясно с американския народ, че това не...
Прочетете целия текст »




