С шестима работници, изчезнали след срутването на моста Франсис Скот

...
С шестима работници, изчезнали след срутването на моста Франсис Скот
Коментари Харесай

Работодател на изчезнали мостови работници обеща да помогне на семействата им. „Те бяха прекрасни хора“, казва изпълнителят.

С шестима служащи, изчезнали след сриването на моста „ Франсис Скот Кий “ в Балтимор, в този момент се счита, че са мъртви, вниманието е ориентирано към подкрепяне на фамилиите им.

Ръководител на Brawner Builders, основен реализатор в Хънт Вали, Мериленд, сподели пред CBS MoneyWatch, че служащите имат спонсорирана от компанията застраховка живот, като в същото време отхвърли да разкрие детайлности по отношение на полиците. Отделно, акция на GoFundMe има за цел да събере 60 000 $, с цел да помогне на оживелите.

„ Компанията прави всичко допустимо, с цел да поддържа фамилиите и да ги съветва, и да бъде със фамилиите “, сподели изпълнителният вицепрезидент на Brawner Builders Джефри Прицкер.

голям товарен транспортен съд се удари в моста вторник рано сутринта. Първоначално от Ел Салвадор, Гватемала, Хондурас и Мексико, мъжете от Мериленд живееха със фамилиите си в Дъндолк и Хайландтаун, съгласно медийния сътрудник на WJZ The Baltimore Banner.

Досега трима от изчезналите служащи...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР