С протоколно решение на министъра на земеделието, храните и горите

...
С протоколно решение на министъра на земеделието, храните и горите
Коментари Харесай

Служебният министър на земеделието проф. Бозуков освободи шефове на държавни предприятия

С протоколно решение на министъра на земеделието, храните и горите проф. доктор Христо Бозуков в органите на ръководство на държавните предприятия от Закона за горите са осъществени промени.

В „ Югозападно държавно дружество " -Благоевград са освободени членовете на Управителния съвет Мария Маринова и инж. Ваня Каменова.

В „ Югоизточно държавно дружество " -Сливен за шеф до осъществяване на конкурс е назначен Димчо Радев, а Георги Йорданов е освободен като член на Управителния съвет.

В „ Южноцентрално държавно дружество " -Смолян, „ Северозападно държавно дружество " -Враца и „ Североизточно държавно дружество " е освободен целият състав на органите на ръководство. Здравко Бакалов е назначен за шеф на предприятието в Смолян, а Ради Иванов на това в Шумен, до осъществяване на конкурс. Досегашният заместник-директор на „ Северозападното държавно дружество " Атанас Златков е акредитиран да извършва длъжността шеф.

В „ Северноцентрално държавно дружество " -Габрово са освободени членовете на органа на ръководство доцент доктор инж. Георги Костов и Иван Степанов.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР