С президента обсъдихме темата за демографията. Това е един от

...
С президента обсъдихме темата за демографията. Това е един от
Коментари Харесай

„Възраждане“ се ядосаха на журналистически въпрос и си тръгнаха от президентството

С президента обсъдихме тематиката за демографията. Това е един от най-големите проблеми на страната. С 10% е понижен броят на новородените в страната, която е трагично, сподели още той.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР