С президента нямаме проблем с комуникацията. Това заяви вицепремиерът и

...
С президента нямаме проблем с комуникацията. Това заяви вицепремиерът и
Коментари Харесай

Каракачанов обяви има ли проблем в комуникацията с президента Радев и какво се случва с изтребителите

С президента нямаме проблем с връзката. Това съобщи вицепремиерът и министър на защитата Красимир Каракачанов, който през днешния ден дружно с Румен Радев участваха на освещаването на паметника на Васил Левски в парка на Военната академия „ Г. С. Раковски”.

„ Непреходен е Левски, а това какви ще бъдат самолетите, е преходна тематика, тя ще се реши. Никой не бави проектите”, съобщи Каракачанов и продължи: „ Днес на паметника на Левски с президента си говорихме по тези въпроси. Във всеки миг, в който има потребност да приказваме по тематиките, свързани с армията, ние го вършим. С президента нямаме проблем с комуникацията”.

„ Хубаво е, че има монументи на Левски, тъй като той е най-великият българин. Хубаво е, когато почитаме датите на неговото рождение и гибел, да означаваме и защо се е борил Левски - за освобождението на България от турско иго.

Нека да си спомним и други думи, които той споделя: „ аз няма да бъда турски и никакъв роб”. Всички други, които се пробват да спорят дали е имало или не иго, да четат Левски”, уточни вицепремиерът, cцитиран от Канал 3.

„ Той споделя и нещо друго, че ще бъдем равни, българи, турци и евреи, само че под закона български, както споделя и – „ и ние българите желаеме да живеем свободни в земите си - България, Тракия и Македония”.

Левски дава доста повече завещания от това, което българските политици смеят да цитират”, сподели още Каракачанов.
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР