С превишена радиоктивност са питейните води на 9 села в

...
С превишена радиоктивност са питейните води на 9 села в
Коментари Харесай

9 села с радиоактивна вода в община Димитровград

С превишена радиоктивност са питейните води на 9 села в община Димитровград, излиза наяве от страницата в интернет на РЗИ - Xасково.

Според са за селата Злато поле, Голямо Асеново, Малко Асеново, Бряст, Странско, Здравец, Длъгнево, Долно Белево и Радиево. Там е неразрешено е използването на водата за пиянство и готвене. ВиК - Xасково би трябвало да обезпечи водоноски от понеделник.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР