С попадение на Антоан Гризман в 73-тата минута отборът на

...

Атлетико почете Атлетик, но после Гризман разочарова баските

С попадение на Антоан Гризман в 73-тата минута тимът на Атлетико Мадрид надделя Атлетик Билбао с 1:0 в среща от 22-рия кръг на Ла Лига. Тази победа утвърди столичани на четвъртата позиция и ги приближи на 2 точки до третия Реал Сосиедад.

Срещата съответства с честването на 125-ата годишнина на баския клуб, поради което “рохибланкос ” им разрешиха да облекат титулярните си екипи, а в това време те излязоха в аварийните си.

С това обаче завърши и отдаването на респект, тъй като на терена играчите на Диего Симеоне се постановиха.

И двата тима имаха положения, само че този на Атлетико бяха по-солидните. Така в 73-тата Гризман вкара единствения гол, откакто мина като на слалом през куп футболисти от Билбао.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.