С победи започнаха новата 2019 г. отборите от Топ 4

...

Нови победи за Grey goose и MFC Pulse във Втора лига. TNT бие служебно

С победи започнаха новата 2019 година тимовете от Топ 4 на Втора лига от МФЛ-Варна.
Лидерът Grey goose не позволи изненада и надигра с 3:0 МФК Владислав в дуела от 11-ия кръг на конкуренцията. Точни за " сивите гъски " бяха Кристиян Събев в 26-ата, Тони Атанасов в 37-ата и Цанко Иванов в 38-ата мин. Това бе 10-а победа за лидера в класирането, който има пет точки задатък пред втория TNT.

``
" Динамитите " в този кръг също победиха, само че служебно с 5:0 FC INTERSTARS. За " звездите " това е второ отсъствие в този шампионат, което слага под сериозна въпросителна бъдещето им присъединяване в шампионатите на Минифутболна лига-Варна.
MFC Pulse се оправи, въпреки и мъчно, с МФК Хищници, надигравайки го с 2:1. Диан Найденов даде задатък на символичните посетители, само че третите в класирането стигнаха до цялостен поврат. Те изравниха в 29-ата мин., а Наско Младенов в 30-ата им донесе трите точки, с които те към този момент имат 23.
Четвъртият в таблицата - Сони-М, също записа победа в този кръг. Тя бе минимална - с 1:0 над АФК Абсолют. Единственият гол в дуела падна в 9-ата мин., когато прецизен бе Жечо Маринов, засякъл добър пас на Илиян Илиев.
В последната среща за вечерта АФК Албион би с 4:1 МФК Ботев 18. " Островитяните " дръпнаха с 2:0 до 26-ата мин., след точни удари на Антон Балев и Димитър Цонев. Минута по-късно Мартин Леонов върна един гол, само че силите на " канарчетата " стигнаха единствено за толкоз. До края на срещата Веселин Илиев и още веднъж Димитър Цонев оформиха крайния резултат.