С първия си гол за клуба Каземиро донесе реми на

...

Каземиро спаси Юнайтед срещу Челси

С първия си гол за клуба Каземиро донесе реми на Манчестър Юнайтед в гостуването на Челси. Червените дяволи измъкнаха 1:1 с попадение в 94-ата минута.

. Това обаче не се отрази на отбора на Ерик загар Хаг. Гостите играха чудесно на „ Стамфорд Бридж “ изключително през първото полувреме. Юнайтед насочи четири удара, само че Кепа ги избави. Сините от Лондон натиснаха след паузата, имаха греда, а в 86-ата минута получиха дузпа за нарушаване на Мактоминей. Жоржиньо умерено я вкара за 1:0.

В четвъртата от шестте минути добавено време обаче Каземиро засече центриране с глава и прати топката в мрежата за 1:1.

Ремито остави Юнайтед на точка зад Челси – 20 против 21. Лидерът има 27 точки, само че и мач по-малко.

. Защитникът се разплака, очевидно усещайки, че травмата е сериозна и това може да му коства мястото на Мондиал 2022. В последните две седмици.
Източник: flashnews.bg