С желание да осигурят по-добри условия за живот на млади

...
С желание да осигурят по-добри условия за живот на млади
Коментари Харесай

Мария и съпругът ѝ показаха, че са с големи сърца – трогнаха деца със специални нужди с благороден жест

С предпочитание да обезпечат по-добри условия за живот на младежи, останали без родителска грижа, певицата Мария и нейният брачен партньор направиха покъртителен жест посредством компанията „ Кондекс АД “, която подари 16 климатика Inventor ARIA на Дневния център за пълнолетни лица с увреждания „ Нови благоприятни условия “.

Дарението ще помогне центърът да бъде топъл през зимата и ветровит през лятото, като обезпечи комфорт и уют на всички негови жители.

В монтажа на техниката интензивно се включиха монтажниците и инженерите на @condex.bg, които с професионализъм и персонално присъединяване трансфораха самодейността в един същински групов подарък на добрина.

С този жест Мария, брачният партньор ѝ и екипът на „ Кондекс АД “ за следващ път потвърждават, че огромните сърца не се мерят с думи, а с дейности – такива, които носят топлота освен в домовете, само че и в човешките души.

Източник: vijti.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР