С гол в добавеното време Челси измъкна равенство 3:3 като

...

Челси се спаси от срам срещу УБА в последната минута

С гол в добавеното време Челси измъкна тъждество 3:3 като посетител на Уест Бромич Албиън в дуел от третия кръг на британската Висша лига.

Двата тима изиграха едно от най-странните първи полувремена, тъй като домакините нанесоха три тежки удара (два гола на Калъм Робинсън и попадение на Кайл Бартли) още до 28-ата минута, въпреки да бяха тотално надиграни от " сините ".
Снимка: Twitter  Челси се избави от позор против УБА в последната минута (ВИДЕО)
Логиката на стадион " Дъ Хоутърнс " стартира да се завръща след почивката, когато Мейсън Маунт (55 минута) и Калъм Хъдсън-Одой (70 минута) върнаха интригата. В 93-ата минута Тами Абрахам донесе заслужената точка на своите.

Челси се качи на шесто място с актив от 4 точки, до момента в който Уест Бромич Албиън излезе от рисковата зона и към този момент е 15-и с една точка.

Източник: fakti.bg