С гол на защитника Марсело в 68-мата минута Олимпик Лион

...

"Лион" излъга ЦСКА Москва, Миланов със 73 минути за "армейците"

С гол на бранителя Марсело в 68-мата минута " Олимпик " Лион победи с 1:0 като посетител ЦСКА Москва в първи дуел от осминафиналите в Лига Европа.

Срещата в съветската столица бе двуостра, като и двата отбора могат да съжаляват, че не осъществя повече попадения.

Единственият гол в мача пък падна след центриране от корнер на Мемфис Депай. Холандецът изпрати топката към задната греда на Акинфеев, където Марсело надскочи персоналния си надзирател и безкомпромисно насочи топката във вратата на съветския пазач, с цел да даде преимущество на френския отбор преди реванша в Лион след седмица.

За домакините от ЦСКА 73 минути игра българският национал Георги Миланов. Халфът стартира срещата като титуляр, само че бе сменен от Витиньо малко след попадението на Марсело.
Източник: btvnovinite.bg