С гол на Маркюс Тюрам отборът на Интер постигна трудна

...

Интер победи Рома и се върна на върха в Серия А

С гол на Маркюс Тюрам тимът на Интер реализира сложна победа с 1:0 вкъщи против Рома и си върна лидерската позиция в италианската Серия А.

" Нерадзурите ", считани от мнозина за главен кандидат за скудетото този сезон, преобладаваха през целия мач и справедливо стигнаха до трите точки против " вълците ".

Интер бе покрай попадение още в 6-а минута, само че удар на Хакан Чалханоглу срещна гредата. Тюрам имаше обстановка малко по-късно, само че вратарят на Рома Руи Патрисио съумя да избави с крайник.

Натискът на “нерадзурите ” даде резултат в 81-вата минута, когато Димарко овладя топката от ляво и с паралелно полувисоко центриране откри Тюрам в наказателното поле и французинът прати топката в мрежата за 1:0.