С гол на голямата си звезда в предпоследната минута съставът

...

Мхитарян донесе малко радост на страдащите арменци

С гол на огромната си звезда в предпоследната минута съставът на стигна до 2:2 против в мач от Група 2 на Дивизия “С” на Лигата на нациите. Арменците бяха алегорични домакини, като срещата се игра в чешкия град Тихи поради войната, която се води в Нагорни Карабах. Равенството резервира възможностите и на двата отбора, защото Армения е трети с 4 точки, а Грузия дели първата позиция със с точка повече.

вкара за 1:0 още в 6-ата минута, само че по-късно символичните посетители стигнаха до цялостен поврат посредством попадения на Николос Кахавара в 46-ата и на Торнике Окриашвили. В 89-ата обаче Мхитарян изравни от дузпа.

В идващия кръг в сряда Армения гостува на, а грузинците ще пътуват до Северна Македония.

Лига на нациите 3 кръг, неделя 11 октомври  Армения 2:2краен резулат  Грузия