С гол на Джейми Брен при числено превъзходство 5:37 минути

...

Далас затвърди 4-ото място в Централната дивизия, Ерик Стаал с 37 гола

С гол на Джейми Брен при числено предимство 5:37 минути преди края Далас Старс надделя с 2:1 Анахайм в среща от шампионата на НХЛ. Джон Клингберг изстреля шайбата, а Брен просто подложи стика си, с цел да влезе в мрежата. Победата беше значима за Звездите, които циментираха първата квота за уайлдкарт за плейофите в Западната конференция и остават на 4-о място в Централната дивизия.

Райън Гецлаф откри резултата в интерес на Анахайм 2:44 минути преди края на първата третина с пробив по дясното крило, а ударът му нямаше по какъв начин да бъде блокиран от вратаря Кари Лехтонен. Далас изравни резултата в 11:10 минута на третата част с прецизен изстрел на Дивайн Шор, също осъществен при числено предимство. Той засече подаване на Тайлър Седжуин и преодоля вратаря Райън Милър.