С един отбор, който отбеляза гол само след 18 секунди

...

Висшата лига прави експлозивно завръщане, тъй като 2 отбора отбелязват гол в рамките на 22 секунди. Арсенал до 2-ро място с победа

С един тим, който означи гол единствено след 18 секунди и различен след 21 секунди, Висшата лига направи избухливо завръщане във вторник след късата зимна пауза на надпреварата.

Арсенал напусна доста по-късно за головете си при победа, която резервира натиска върху Ливърпул на върха.

Точно когато изглеждаше, че това е следващият разочароващ мач за постоянно разточителното нахлуване на Арсенал, Габриел Жезус и Букайо Сака означиха в второ полувреме, с цел да помогне на тима да победи Нотингам Форест с 2-1, да скочи на второ място и да понижи разликата от първия Ливърпул до две точки.

Арсенал може да успее да поддържа напън за купата през последните месеци на акцията, само че може ли Астън Вила?

Отборът на Унай Емери беше огромната изненада този сезон, само че загубата с 3-1 вкъщи от Нюкасъл забави опитите му за място в Шампионската лига, като Вила остава на четвърто място.

Имаше общо пет мача и маркирани 16 гола, три от които пристигнаха...