С два късни гола отборът на стигна до успеха с

...

Късни голове донесоха успеха на Нюкасъл над Кристъл Палас

С два късни гола тимът на стигна до триумфа с 2:0 като посетител над в дуел от 10-ия кръг на Премиър лийг. Попаденията за " свраките " паднаха в 88-ата и 90-ата минута, като техни създатели станаха и.

С триумфа Нюкасъл се изкачи на 10-то място с актив от 14 точки, задминавайки Палас, който с точка по-малко е 13-ти във краткотрайното класиране.

През първата част двата тима демонстрираха дейна игра, само че нулевото тъждество се резервира. Срещата вървеше към 0:0 и след почивката, когато в границите на 60 секунди " свраките " нанесоха своя удар. Първо Калъм Уилсън откри резултата в 88-ата минута, откакто се възползва от подаване на Жоелинтон. Малко по-късно двамата си размениха функциите, а бразилецът оформи крайния резултат. И двата гола могат да тежат на съвестта на вратаря на домакините Висенте Гуаита, който не се намеси безапелационно.

Премиър лийг 10 кръг, петък 27 ноември  Кристъл Палас 0:2краен резулат  Нюкасъл