С два гола на Патрик Шик Рома разгроми с 4:0

...

Патрик Шик класира Рома на четвъртфиналите

С два гола на Патрик Шик Рома разгроми с 4:0 Виртус Ентела и се класира за 1/4-финалите в шампионата за Купата на Италия. Чешкият таран се възползва от опцията да стартира като титуляр и сподели, че има качества да води офанзивата на “вълците ”.

За тима на Еузебио Ди Франческо се разписаха още Иван Маркано и Хавиер Пасторе.В идващия кръг противник на Рома ще е Фиорентина.

С два гола в последните минути Аталанта победи Каляри с 2:0 като посетител и се класира за четвъртфиналите за купата на Италия по футбол.

Нападателят Дуван Сапата се трансформира в воин за отбора от Бергамо, реализирайки първия гол в мача в 88-мата минута. В третата минута на добавеното време на мача колумбиецът асистира на Марио Пашалич, който оформи крайното 2:0. За място на полуфиналите Аталанта ще има за противник първенеца и притежател на купата Ювентус.
Източник: dnesplus.bg