С два гола на Джонатан Дейвид победи с 2:0 като

...

Лил се върна на върха

С два гола на Джонатан Дейвид победи с 2:0 като посетител и се завърна на върха в Лига 1.

21-годишният Дейвид откри резултата в 9-ата минута, кгоато се възползва от една отбита топка, с цел да изведе гостите напред в резултата. В 83-тата минута канадецът получи извеждащо подаване от Ренато Санчес и с прекрасен удар в горния ляв ъгъл оформи крайния резултат. В добавеното време Тимоти Уеа можеше да вкара и трети гол за Лил, само че стреля около вратата на домакините от близка отдалеченост.

David scores again vs Nantes, giving him 5 goals in his last 5 games and 7 total on the season so far.
— (@GlassCityFC)
С победа, която е шеста поредна, Лил събра 54 точки от 24 кръга и води с две пред и с шест пред третия, който по-късно през днешния ден гостува на Олимпик. Лига 1 24 кръг, неделя 7 февруари  Нант 0:2краен резулат  Лил