София чества 147 години от обявяването си за столица на Бълг...
С богата празнична стратегия София отбелязва 147 години от оповестяването си за столица на България, като събитията обгръщат концерти, изложения, просветителни начинания и градски турове, налични за всички поданици и посетители на града, оповестява уредникът - Столична община.
Началото на празничните прояви беше сложено още през вчерашния ден, 2 април, с концерт в Централния боен клуб, където Симфониета „ София “ и солисти на НФА „ Филип Кутев “ показаха специфична стратегия под диригентството на Георги Андреев.
Началото на празничните прояви беше сложено още през вчерашния ден, 2 април, с концерт в Централния боен клуб, където Симфониета „ София “ и солисти на НФА „ Филип Кутев “ показаха специфична стратегия под диригентството на Георги Андреев.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




