С баща ми Юлиан Вергов нямаме общи сцени в сериала

...
С баща ми Юлиан Вергов нямаме общи сцени в сериала
Коментари Харесай

Алена Вергова: Ние сме кофти хора, достатъчно кофти сме

" С татко ми Юлиан Вергов нямаме общи подиуми в сериала " Майките ". Слава на Бога, не се засякохме на снимачната площадка, тъй като играем в разнообразни епизоди. И по-добре, с цел да няма кавги, разправии... " Това сподели на премиерата на сериала " Майките " преди дни в столицата с усмивка на разположение 22-годишната наследница на артиста Юлиан Вергов, която му е одрала кожата.

Червенокосата Алена е студентка последна година в класа на проф. Ивайло Христов и гл. помощник доктор Мирослава Гоговска в НАТФИЗ. Тя изгря на дребния екран едвам на 15 година с ролята на Алиша в сериала " Откраднат живот ".

Още като ученичка в Националната търговско-банкова гимназия Алена получи втора роля в продукцията " Петя на моята Петя ", където влезе в облика на Джула.

Като първокурсничка щерката на Вергов взе участие в уеб сериала " Ефектът на доминото " дружно с татко си, където двамата изиграха фикционализирани версии на самите себе си.

" И този път играем в един сериал, само че даже на фотосите не се засякохме. К`во да се прави, шанс! ", удовлетворена споделя Алена и търси с взор да види татко си в тълпата от над 250 кинознаменитости, които се събраха на премиерата на " Майките ". Вергов пръв дойде на аления килим, подпирайки се с бастун, и след минута се скри от камери и обективи, само че и от детето си.

Младата актриса се появи след татко си в компанията на колежки и обилно показа: " Удоволствието да бъда част от екипа на сериала е голямо, тъй като текстът е удивителен и е същинско предизвикателство да го изиграеш ".

Алена споделя, че дружно с младата актриса Мартина Тодорова си партнират в гадости: " Ние сме кофти хора, задоволително кофти сме, с цел да мамим хората безобразно ".

Двете влизат в облиците на студентки от Разград, които са умели и безскрупулни схемаджийки и правят мръсотии. 

" Ние сме съквартирантки на едно момиче Грета, което влиза в облика на Калина, и прекатурваме живота й, въпреки и с дребни функции. Гледайте и ще разберете, повече нищо няма да издам ". Но отново с усмивка на разположение Алена Вергова добавя, че зад кадър атмосферата на " Майките " е била луксозна, а фотосите са минали в смешки, закачки, само че и в забележителен професионализъм, написа " България Днес ".
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР