Руският президент Владимир Путин увери днес, че няма намерение да

...
Руският президент Владимир Путин увери днес, че няма намерение да
Коментари Харесай

Путин: Територията на Украйна е използвана от трети страни, за да създават заплахи за Русия

Руският президент Владимир Путин увери през днешния ден, че няма желание да възвръща империя, ден след признаването на проруските разколнически райони в Източна Украйна и произнасянето на тирада, отричаща легитимността на украинската страна, съобщи Франс прес.
Всичко по тематиката: Напрежението НАТО-Русия-Украйна 617
“Предвидихме, че ще има спекулации, че Русия се готви да възвръща империя ”, съобщи съветският президент на среща с азербайджанския си сътрудник Илхам Алиев. “Това въобще не дава отговор на действителността ”, увери съветският държавен глава.

Путин акцентира, че след разпадането на Съюз на съветските социалистически републики Русия “призна новите действителности и работеше интензивно за възстановяване ” на съдействието с останалите някогашни руски републики, в това число Азербайджан и Казахстан. 

Украйна е в друга обстановка, тъй като “територията на тази страна е употребена от трети страни, с цел да основават закани за Русия ”, акцентира Путин.
Всичко по тематиката: Напрежението НАТО-Русия-Украйна 617  Обединеното кралство ще наложи целенасочени наказания върху съветски банки и олигарси Обединеното кралство ще наложи целенасочени наказания върху съветски банки и олигарси  Байдън разгласи новите наказания против Русия във връзка със обстановката в Украйна Байдън разгласи новите наказания против Русия във връзка със обстановката в Украйна  Шест страни от Европейски Съюз изпращат специалисти, които да оказват помощ на Украйна да се оправя с киберзаплахи Шест страни от Европейски Съюз изпращат специалисти, които да оказват помощ на Украйна да се оправя с киберзаплахи
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР