Руски изтребител Су-30 СМ е претърпял авария над Средиземно море,

...
Руски изтребител Су-30 СМ е претърпял авария над Средиземно море,
Коментари Харесай

Двама пилоти загинаха при катастрофа на руски изтребител в Средиземно море

Руски изтребител Су-30 СМ е претърпял повреда над Средиземно море, заяви Българска телеграфна агенция.

И двамата водачи са починали, съобщи ТАСС. Новината е била обявена през днешния ден на публицисти в министерството на защитата на Русия. По предварителни данни злополуката може да е била породена от попадане на птица в мотора.

Самолетът е аварирал тази заран в 9,45 часа московско време при набиране на височина след политане от летището въз основата в Хмеймим в Сирия. И двамата летци, който " до последната минута са опитвали да спасят машината " са починали, споделиха в министерството, базирайки се на известие от мястото на злополуката. Като допустима причина се показва попадане на птица в мотора и се декларира, че не е имало пукотевица по самолета.

За съветски изтребител, разрушил се в Средиземно море край сирийския град Джабале, провинция Латакия, заяви сирийския Център за наблюдаване на правата на индивида, съобщи ДПА.
Източник: manager.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР