Русия се е съгласила да помогне на администрацията на президента

...
Русия се е съгласила да помогне на администрацията на президента
Коментари Харесай

Русия ще помага на САЩ и Иран с комуникацията

Русия се е съгласила да помогне на администрацията на президента на Съединени американски щати Доналд Тръмп в връзката с Иран по разнообразни въпроси, в това число по отношение на нуклеарната стратегия на Техеран и поддръжката му за районните проксита, настроени против Америка, оповестяват " Ройтерс " и " Блумбърг ".

Говорителят на Кремъл Дмитрий Песков е декларирал, че " Русия има вяра, че Съединените щати и Иран би трябвало да разрешат всички проблеми посредством договаряния "  и че Москва " е подготвена да направи всичко по силите си, с цел да реализира това ".

Миналия месец Тръмп възобнови акцията си за  " оптимален напън " върху Иран, която включва старания за понижаване на износа на нефт до нула, за да попречи на Техеран да се снабди с нуклеарно оръжие. Иран отхвърля да има сходно желание.

Русия задълбочи връзките си с ислямската република от началото на войната в Украйна и през януари подписа контракт за стратегическо съдействие с Иран.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР