Русия получи покана за срещата на Г-20 в САЩ
Русия е получила покана да взе участие в срещата на Г-20 в Съединени американски щати, която ще се състои през декември.
„ Има покана за присъединяване на най-високо ниво “, съобщи заместник-министърът на външните работи Александър Панкин, представен от организация ТАСС.
Той сподели, че към момента не е ясно кой ще съставлява Русия на срещата, и означи, че решението се чака по-близо до датата на събитието.
Срещата на върха ще се организира в Маями, Флорида, на 14 и 15 декември.
Срещата на върха на Г-20 е годишна среща на водачите на развитите и разрастващите се стопански системи, на която се разискват най-належащите международни провокации.
Източник: dariknews.bg
КОМЕНТАРИ




