Русия е получила покана да участва в срещата на Г-20

...
Русия е получила покана да участва в срещата на Г-20
Коментари Харесай

Русия получи покана за срещата на Г-20 в САЩ

Русия е получила покана да взе участие в срещата на Г-20 в Съединени американски щати, която ще се състои през декември.

„ Има покана за присъединяване на най-високо ниво “, съобщи заместник-министърът на външните работи Александър Панкин, представен от организация ТАСС.

Той сподели, че към момента не е ясно кой ще съставлява Русия на срещата, и означи, че решението се чака по-близо до датата на събитието.

Срещата на върха ще се организира в Маями, Флорида, на 14 и 15 декември, написа bTV.

Срещата на върха на Г-20 е годишна среща на водачите на развитите и разрастващите се стопански системи, на която се разискват най-належащите международни провокации.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР