Румен Чандъров, бившият бос на Ботев Пловдив, е новият генерален

...
Румен Чандъров, бившият бос на Ботев Пловдив, е новият генерален
Коментари Харесай

Първо в Марица: Бос на Ботев стана спонсор на Пирин

Румен Чандъров, някогашният необут на Ботев Пловдив, е новият общоприет спонсор на Пирин, научи " Марица ". Клубът от Благоевград към този момент разгласи брифинг в понеделник, на които ще заяви положителни вести.



Чандъров ще сложи върху екипите на " орлетата " името на своята хазартна компания, която скоро стартира за оперира на родния пазар. Сумата е добра за родните стандарти.

Според осведомени Чандъров е бил помолен за помощ от Петър Михтарски, легенда на Пирин. Участникът на Мондиал 94 е непосредствен с предприемача от доста години.

Бившият нападател проплакал, че касата на славния клуб е празна. Както е известно, Пирин разгласи редуциране на заплатите. Така отборът от Благоевград ще приключи сигурно сезона.

Чандъров продължава да е притежател и на столичния Септември, само че бъдещето на отбора ще бъде решено през лятото, научи още " Марица ".

Свързани вести Ботев притегля крило от Пирин Румен Чандъров: Аз в Ботев? Спекулации, път обратно нямам
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР