Румъния допусна изненадваща загуба у дома с 1:2 от Грузия

...

Кешеру влезе при загуба на Румъния у дома

Румъния позволи изненадваща загуба вкъщи с 1:2 от Грузия в контрола, играна в Плоещ. Нападателят на Лудогорец Клаудиу Кешеру влезе като запаса в 77-ата минута и секунди след появяването му на терена съотборниците му вкараха гол. Румънците играха с човек по-малко повече от 45 минути, откакто в края на първата част Флорин Танасе беше изпъден с пряк червен картон. В 61-ата минута грузинците поведоха с гол на Микаутадзе, а три минути по-късно Кирквелия получи втори жълт картон и численото тъждество на терена бе възобновено. Въпреки това в 71-ата минута гостите стигнаха до второ попадение посредством Абурджания. В 78-ата минута Андрей Иван направи 1:2, само че румънците не съумяха да стигнат най-малко до тъждество.